top of page

Листообробка на станку AMADA AC2510NT

Револьверні координатні преси

Координатно-револьверні преси дозволяють виконувати наявним комплектом інструменту практично необмежену номенклатуру продукції. Витрати на перехід до нового виробу зазвичай зводяться до складання нової програми. Це дозволяє знизити собівартість навіть одиничного (досвідченого) вироби до рівня серійного і приступити до нової продукції практично миттєво.

Преси стандартно виконують операції пробивки, формування, витяжки, відбортовки, гнучкі, зсуву, керненія, зенковки, таврування, карбування, нарізування внутрішньої різьби та ін.

Все револьверні преси AMADA, що входять в поточну програму поставок, мають конструкцію, що забезпечує максимальну жорсткість обробки.

Цілісні бічні рами станини, товщиною до 80 мм, зварені в конструкцію з коробчатим перетином, створюючи гранично жорстку стабільну систему. Станина цілком проходить термообробку для зняття внутрішніх напружень, викликаних зварюванням, а потім піддається дробеструйной обробці для поліпшення поверхні і зняття оксидів. Така конструкція гарантує, що виникають при штампуванні навантаження не приводять до порушення взаємної співвісності пуансона і матриці.

Бічні зміщення, що виникають в звичайних пресах при виконанні таких операцій, як вирізка по контуру, поелементно висікання, штампування жалюзі, зигов та інших спеціальних елементів, згубно впливають як на термін служби інструменту і самих пресів, так і на зниження точності і якості штампування. Суцільне коробчатий перетин рами пресів AMADA ефективно усуває бічний зсув.

Крім того, особлива конструкція високої револьверної головки гарантує точність, стійкість інструменту і якість обробки при обробці в усьому діапазоні товщини для тонкого і товстого листа.

Революційна розробка компанії AMADA - електромеханічні револьверні преси, поєднують в собі всі переваги верстатів механічного та гідравлічного типів. Виключно низьке енергоспоживання, виключно висока продуктивність, безліч нових функцій, розроблених спеціально для даної серії, встановлюють новий стандарт для індустрії лістообработкі.

 

Координатно-пробивний прес AMADA AC25010NT

Потужність преса - 200кН; максимальний розмір оброблюваного листа 1270х5000 мм .; максимальна товщина пробивається листа - 6 мм .; точність пробивання ± 0,1 мм.

bottom of page