top of page

Можливості зубонарізання

Зубчасті передачі - найбільш поширений тип передач в сучасному машинобудуванні та приладобудуванні. Їх застосовують для передачі потужностей від часток (механізм кварцових наручних годинників) до десятків тисяч кіловат (великі кульові млини, дробарки, випалювальні печі) при окружних швидкостях до 150 м/с і передавальних числах до декількох сотень і навіть тисяч, з діаметром коліс від часткою міліметра до 6000мм і більше.

Зубчасті передачі бувають - циліндричні з зовнішнім зачепленням (косим, прямим або шевронним); рейкові, циліндричні з внутрішнім зачепленням; гвинтові, конічні.

На сьогоднішній день ПрАТ «Дніпрополімермаш» освоїло виробництво і випуск вищевказаних зубчастих передач на зубчастих колесах і вінцях діаметром до 5000мм висотою до 800мм і модулем зуба до 60 і вал-шестернях довжиною до 3200мм, діаметром по бочці до 600мм і модулем зуба до 80. Це стало можливим після придбання таких обробних центрів ЧПУ як Doosan DBC130L і PRAGMA, зубонарезка проводиться за програмою виключаючи людський фактор і дозволяє досягти чистоту зуба з під різця Ra 3,2.

bottom of page