top of page

Виробництво с / г техніки на замовлення

  • ПрАТ «Дніпрополімермаш», маючи досвід понад 10 років у сфері виробництва і сервісу почвообративающей с / г техніки, надає послуги в капітальному ремонті імпортних агрегатів.

  • ПрАТ «Дніпрополімермаш» є одним з найбільших в Україні машинобудівних підприємств, яке виробляє серійно сільськогосподарське обладнання ТМ AGROLAND: передпосівні культиватори, дискові, дисколапові і пружинні борони, глибокорозпушувачами, розкидачі мінеральних добрив, візки для транспортування жаток і ін. Також, наше підприємство успішно освоєно випуск запасних частин до грунтообробної, посівної сільгосптехніки, комбайнів та тракторів всесвітньо відомих брендів.

  • Ми йдемо в ногу з часом і тому інтенсивно вкладаємо кошти в навчання висококваліфікованого персоналу і модернізацію обладнання, покращуючи технічне оснащення цехів, технологію виробництва, ведемо реконструкцію адміністративних будівель і цехів, підвищуючи тим самим якість нашої продукції і конкурентоспроможність в даному сегменті ринку. В даний час наше підприємство володіє сучасним парком верстатного обладнання з числовим програмним забезпеченням (DOOSAN, PRAGMA, AMADA, EMO та ін). Тільки виробничий персонал, задіяний у випуску сільгосптехніки, налічує на сьогоднішній день 167 осіб. Крім того, на підприємстві сформовано потужний конструкторсько-технологічний відділ (більше 15 осіб), що має солідний досвід в розробці та освоєнні нових видів продукції сільгоспмашинобудівної галузі.

  • ПрАТ «Дніпрополімермаш» сертифіковано згідно з нормами міжнародних стандартів: ISO 9001 (Україна), ISO 9001 (TÜV Thüringen eV, Німеччина).

  • Ми розуміємо, наскільки важливі високу якість і надійність сільгосптехніки, а також необхідні терміни виробництва, тому ми пропонуємо Вам послуги з виробництва культиваторів, дискових і дисколапові борони, Глубокорихлювачі і др.агрегатов під замовлення відповідно до Ваших вимог і побажань.

bottom of page